úterý 15. října 2024 | Redakce

Napsali o nás - Gepardi : Varnsdorf

Hokejová kanonáda v Jablonci. Gepardi rozstříleli Varnsdorf, padlo 16 gólů

Jablonečtí Gepardi předvedli v Krajské lize ledního hokeje impozantní výkon, když na domácím ledě deklasovali tým Varnsdorfu 13:3. Po vyrovnaném úvodu se domácí dostali do vedení a postupně navyšovali skóre, což vyústilo v brankové hody, které nadchly přítomné fanoušky.

HC Gepardi Jablonec - HC TS Varnsdorf 13 : 3 (3 : 0, 3 : 2, 7 : 1)

Ve svém druhém utkání Krajské ligy ledního hokeje se jablonečtí Gepardi utkali s celkem Varnsdorfu. A v úvodu zápasu nic nesignalizovalo početné skupině fanoušků, že uvidí brankové hody. První desetiminutovka byla poměrně vyrovnaná, šance přišly na obou stranách, branky ale nepadly. To se změnilo ve čtrnácté minutě, kdy skóre otevřel domácí Šesták. Tato branka změnila charakter utkání a Gepardi začínali mít navrh. To potvrdili dvěma brankami v samém závěru první třetiny. Třígólový náskok pak navýšili v úvodu druhého dějství a zdálo se být rozhodnuto. Varnsdorf se ale zvedl, dvěma brankami Svobody snížil a vypadalo to, že bude Gepardy tlačit a snažit se stav vyrovnat. Snahu Gepardi rychle utnuli dvěma brankami a po dvou třetinách svítil na ukazateli stav 6 : 2. CELÝ ČLÁNEK