úterý 15. října 2024 | Redakce

Napsali o nás - Jičín : Gepardi

Jablonečtí Gepardi zvítězili v Jičíně. Fanoušci přijeli v bílé limuzíně.

Jablonečtí Gepardi si v dalším kole krajského přeboru, na ledě Jičína, připsali cenné vítězství 4:1, když dokázali otočit nepříznivý vývoj zápasu. Po úvodní bezbrankové třetině se domácí ujali vedení, ale hosté rychle odpověděli a nakonec dominovali. Klíčovou roli sehrála pevná obrana a efektivní útok, který zajistil Gepardům důležité body v krajském přeboru.

HC Autocentrum Jičín - HC Gepardi Jablonec 1 : 4 (0 : 0, 1 : 2, 0 : 2)

Hokejisté jabloneckých Gepardů vyrazili k dalšímu utkání na led Jičína. Ten patří k favoritům soutěže, a tak Gepardy čekal těžký zápas. Od začátku se hrál rychlý hokej s řadou osobních soubojů a i s šancemi na obou stranách. Střelcům obou týmů se ale nedařilo překonat dobře chytající gólmany, a tak po první třetině byl stav 0 : 0. Blíže ke vstřelení branky byli jablonečtí hokejisté, kteří si vytvořili výraznější šance. Druhá třetina přinesla hned po dvou minutách vedení domácích. A navíc se při zákroku zranil brankář Gepardů Jiří Tomíček a do branky naskočil Jan Prášek. CELÝ ČLÁNEK